برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

درباره اطلس پلاس

اطلس پلاس + ، سایتی برای تمام مشاغل ایران

در دنیای کسب و کار کنونی ، بنگاه های اقتصادی و کوچک ، گام های بلندی برداشته اند و توانسته اند همواره در حوضه های مشاوره ای راهنمای خوبی برای کسب و کارهای زود بازده باشند.
زیرا افرادی که در این بنگاه ها به کار خطیر مشاوره مشغولند ، سال ها در زمینه کسب و کار تجربه اندوخته اند و هزار راه نرفته را رفته اند با نقاط قوت و ضعف و تهدیدها و فرصت ها محیط کسب و کار آشنایند .
لذا هدف این مجموعه استفاده از توانایی های این مشاوران جهت رونق بخشیدن به موضوع کسب و کارهای جوانان و مردمی است که یا در ابتدای راهند یا مرددند که دست به کاری بزنند و نمیدانند آیا در این اقیانوس غرق میشوند یا به ساحل مقصود میرسند.

اطلس پلاس - اطلس کسب و کار - سایتی برای مشاغل ایران

این مجموعه با استعانت از پروردگار یکتا و بکار گرفتن اساتید فن بر آن است که در زمینه های جذب سرمایه تامین مالی – بهبود کسب و کار – ایجاد مزیت های رقابتی در کار ، رقابت ها ، تحلیل محیط کسب و کار ، آموزش فنون فروش ، بازاریابی و ایجاد انگیزه های لازم برای داشتن یک کسب و کار مطلوب به طالبان این مباحث کمک کند.

این مجموعه به جزء مشاوره در زمینه مباحثی مثل خود اشتغالی و شناخت و بررسی مقوله های مرتبط با موضوع فوق ، برآن است تا متقاضیان و کسانی را که دارای پیش زمینه خلاقیت و نوآوری هستند در مسیر پر نشیب و فراز و متعالی کارآفرینی راهنمایی کند. زیرا هر شغلی با چاشنی یک مزیت ( مزیت رقابتی ) تبدیل به کارآفرینی میشود.

نهایتا” این مجموعه بنا به تجربیات موجود و بنا به اجرای تعهدات و نیاز امروز کشور عزیزمان ایران به ارتقاء موضوع کسب و کار ، برآن است که با عنایت و شناخت تمامی مشکلات موجود ، با تمامی توان در پیام رسانی و شنایی و جذب افرادی که نیاز به کمک دارند بکوشد و تا حد امکان در راهنمایی عزیزان تلاش کند شاید بتوان اندکی از تعهدی را که به تعبیر قرآن کریم بر گرانی آنهایی است که میدانند اجرا نماید . انشاا……

چرا اطلس پلاس+

این سایت با قدرت گرفته از نیروی جوان و هوشمند با مدیریت مدیران برتر کشوری اهداف و رسالت های بسیار دارد

ماموریت ما

ایجاد و راه اندازی بستری امن برای کسب و کارهای ایرانی

یک راه حل های خلاقانه

اطلس پلاس+ یک راه حل علمی برای توسعه کسب و کارتان است

0

جامع مخاطبان

0

کسب و کار برای معرفی

0

کاربران فعال

0

شغل های ویژه

بالا